Hemen Ara: 444 16 12

Gergül İnşaat

Faaliyetlerine 1991 yılında başlayan firmamız; kurucumuz Abdulkadir Gültekin’in liderliğinde, deneyimli ekibi ile ilk günden beri kalitesinden ödün vermeden gelişimini hızla sürdürmüştür. Şeffaf yönetim anlayışı, adil satış ve pazarlama süreçleri ve ihtiyaç anında ulaşılmayı taahhüt eden sağlıklı iletişim politikası ile İzmirlilerin güvenini kazanan firmamız, zaman içinde yeni projeleri merakla beklenen değerli bir marka halini almıştır. Ev sahibi olmak isteyen herkesi çağdaş şehirleşmenin en güzel örnekleriyle buluşturmayı hedefleyen firmamız, yenilikçi mimari tasarımı, geniş sosyal olanaklara sahip konut dışı alanları, teknoloji, kalite ve güvenliği en ön sıraya koyan malzeme seçimleriyle öne çıkmaktadır. Merkezi İzmir Karşıyaka’da bulunan firmamız, bugün modern çağın tasarım ve teknolojilerinden yararlanarak, ulusal alanda büyük ve ses getiren projelere imza atmaktadır. İzmir’den sonra şimdi de Manisa’nın gözde bölgesi Yunusemre Uncubozköy’de; incelikle tasarlanmış yeni bir kompleks projeyi hayata geçiriyoruz.

Misyon

Sürdürülebilir yaşam kalitesi bilincini yükseltmek amacı ile sosyal, çevresel ve toplumsal ortam ve şartların oluşmasına yönelik katma değer sağlamak.

Vizyon

Gergül İnşaat değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak; bilgi ve deneyimi ile insan, hizmet ve ürün kalitesine yatırım yapmayı; faaliyet alanında gelecekte de Türkiye’nin önde gelen firmalarından olmayı amaçlamıştır.